O nas

Profesjonalne rozwiązania dla e-biznesu.

Dopiero wkraczasz w świat e-biznesu? A może chcesz odświeżyć wizerunek swojej marki? Postaw na stronę www, która wyróżni Cię na tle konkurencji i zwiększy Twoje zyski. Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych – od podstaw po dodatkowe personalizacje dopasowane do potrzeb każdego klienta. Realizujemy projekty dla osób prywatnych, klientów biznesowych oraz instytucji publicznych.

Zadowolonych klientów

Ukończonych projektów

Lat doświadczenia

Nowoczesne strony tworzone z pasją

12 lat doświadczenia na rynku pozwoliło nam poznać wszystkie tajemnice branży. Od początku działalności stworzyliśmy setki stron internetowych, w tym sklepy oparte na oprogramowaniu Prestashop. Nie spoczywamy jednak na laurach! Nasz zespół składający się z programistów oraz grafików wciąż zgłębia nowe trendy w designie stron oraz technologiczne rozwiązania, które ułatwiają dotarcie do nowych użytkowników. Oprócz tworzenia stron zajmujemy się również kompleksowym marketingiem internetowym obejmującym pozycjonowanie, tworzenie kampanii na portalach, itp. – dzięki nam Twoja firma stanie się bardziej widoczna w sieci.

Warto z nami pracować

Zrealizuj z nami skuteczny projekt.

Zobacz Firmy, które nam zaufały…

Nieszablonowe szablony, czyli strony www szyte na miarę Twojego biznesu

Każda branża potrzebuje starannie skrojonych rozwiązań w zakresie projektowania stron www. Responsywność, spójna grafika, bezpieczeństwo – zamawiając nasze usługi, otrzymujesz wszystko, co niezbędne do prowadzenia biznesu w internecie. Specjalizujemy się w sklepach na Prestashop, oprogramowaniu, które zapewnia maksymalną elastyczność w środowisku e-commerce. Dzięki ogromnej bazie modułów i rozszerzeń bez problemu powiążemy sklep z dowolnym systemem płatności oraz wysyłki. Integracja m.in. InPost Paczkomaty, DPD, Poczta Polska do Prestashop to podstawa, której nie może zabraknąć w nowoczesnym sklepie.